^Nahoru

Novinky

Připomínka

24-01-2018

Politicko-ekonomická sekce našeho spolku zaslala minulý týden v odpověď na výzvu k podání příspěvků Evropské komisi svůj materiál do veřejné konzultace EK k Evropské hospodářské soutěži v kontextu Zelené dohody...

Členky sdružení

Zuzana Osininová 

Vystudovala Strojní fakultu ČVUT se zaměřením na ekonomiku a výpočetní techniku. Po sedmi letech na pozici analytičky – programátorky změnila od základu svoji kariéru. Absolvovala kurz Dale Carnegie a začala pracovat u téže firmy, nejprve na pozici trenérky a konzultantky, později na pozici obchodní ředitelky, nakonec jako ředitelka Dale Carnegie v ČR. Od roku 2004 vede společnost Else AZ, která je zaměřená na rozvoj lidských zdrojů. Poskytuje tréninky soft skills, HR consulting, průzkumy spokojenosti zaměstnanců, 360°zpětnou vazbu a další služby.

Zuzana má dospělého syna, mezi její koníčky patří squash, turistika, golf (na úrovni nadšeného začátečníka) a architektura.

Kontakt:

Mobil:              602 156 278
Mail:                 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:               www.elseaz.cz


Zuzana Osininová

She graduated from the Faculty of Mechanical Engineering at the Technical University of Prague, with a focus on economy and IT. After 7 years working as an analyst and programmer, she fundamentally changed her carrier. She passed the Dale Carnegie Course and started to work for the same company first as a consultant and trainer, later on as sales manager and finally as Managing Director of Dale Carnegie Czech Republic. Since 2004 she has been the Managing Director of Else AZ, which is focused on HR development. Else provides soft skills trainings, HR consulting, employee satisfaction surveys, 360° feedback and other services.

Zuzana has an adult sun, and her hobbies include squash, hiking, golf (on a level of an enthusiastic beginner) and architecture.

Contact:

Mobile:            602 156 278
Email:                Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web site:         www.elseaz.cz