^Nahoru

Novinky

Připomínka

24-01-2018

Politicko-ekonomická sekce našeho spolku zaslala minulý týden v odpověď na výzvu k podání příspěvků Evropské komisi svůj materiál do veřejné konzultace EK k Evropské hospodářské soutěži v kontextu Zelené dohody...

Členky sdružení

Farkačová Eva

farkacova-evaEva Farkačová pracuje jako ředitelka zastoupení dolnorakouské hospodářské poradenské agentury ecoplus v Praze.

Předtím působila jako ředitelka interní komunikace v České spořitelně, na jejíž transformaci se po převzetí banky rakouským vlastníkem Erste Bank intenzivně podílela. Její blízký vztah k Rakousku nabyl širšího rozměru zejména po tom, kdy v letech 1995-2000 působila na českém zastupitelském úřadu ve Vídni jako obchodní rada. Mluví německy, anglicky, částečně ovládá ruštinu a španělštinu.

Eva vystudovala vysokou školu ekonomickou v Praze, obor zahraniční obchod. Vzdělání si doplnila pokračovacím studiem na Bankovním institutu Praha. V současné době pilně prohlubuje svojí druhou kvalifikaci (komunikaci) studiem a přednášením v oblasti mezikulturních vztahů a komunikace. 
K jejím koníčkům patří lyžování, turistika, ,jízda na koni, tanec a historie.

Ecoplus hospodářská agentura Dolního Rakouska 
Olbrachtova 9 
140 21 Praha 4

  • T: 00420 606 633 878
  • E:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.