mega888 online register  Bérová Dana
^Nahoru

News

Error: No articles to display

Members

Dana Bérová


Pracuje v současnosti pro největší světovou analytickou společnost v oblasti informačních a komunikačních technologií Gartner Inc. a věnuje se vlastním investičním projektům.

V letech 2005 a 2006 byla členkou vlády České republiky a ministryní informatiky. Na ministerstvu působila od roku 2002 jako náměstkyně ministra a zodpovídala za rozvoj eGovernmentu, projekty využívání informačních technologií ve veřejné správě (např. Portál veřejné správy) a za oblast mezinárodní spolupráce především ve vztahu k Evropské unii.  

V roce 1990 absolvovala Dana Bérová  obor automatizované systémy řízení na pražské Vysoké škole ekonomické a studovala mezioborové studium na Fakultě žurnalistiky Univerzity Karlovy.

Dana Bérová dříve pracovala jako manažerka, specialistka v mediálních a televizních společnostech nebo konzultantka. Byla mimo jiné redaktorkou Československé a České televize, v období 1994 – 1997 ekonomickou ředitelkou Správy majetku Karla Schwarzenberga, od roku 2000 do roku 2002 pak zastávala funkci programové ředitelky regionální televizní stanice TV 3.

Je spolumajitelkou společnosti Golf Slapy s.r.o. provozující areál Golf Park Svatý Jan na Slapech, Sanu Babu spol. s.r.o. dovážející zboží především z Indie a Nepálu, Medexo s.r.o. prodávající unikátní zdravotní kancelářské židle a dalších firem.

Dana má syny Kryštofa a Davida