^Nahoru

Novinky

Připomínka

24-01-2018

Politicko-ekonomická sekce našeho spolku zaslala minulý týden v odpověď na výzvu k podání příspěvků Evropské komisi svůj materiál do veřejné konzultace EK k Evropské hospodářské soutěži v kontextu Zelené dohody...

Členky sdružení

Víchová Jana

Pracuje jako koučka, specialistka na komunikační strategie  a audity, lektorka    komunikačních dovednosti, mediální komunikace.

Pracovní zkušenosti:

2011:  koučka, specialistka na komunikační strategie a audity, trenérka pro mediální komunikaci a lektorka.

2010:  ředitelka odboru vnější komunikace a  tisková mluvčí.

2005: Jako ředitelka a organizátorka obnovila mezinárodní filmový festivalu Femina Film v Ústí nad Labem.

2004:  Výkonná ředitelka TV Lyra (do 2010)

2000: Souběžně s prací v TV Lyra s.r.o. založila společnost Truck Pro s.r.o.,   - sportovnímu marketing a mediální komunikace.

1995:  Nástup do společnosti TV Lyra s.r.o.,  postupně  pracovala jsem jako redaktorka, kameramanka, scénáristka, obchodnice a  obchodní ředitelka. Pracovala na pořadech pro Českou televizi, rádio Alfa , rádio Impuls, Galaxia sport a Českou televizi

1992:   Obchodní a marketingová manažerka ve společnosti Ascent, výroba sportovní galanterie

1990:  Profesionální lektorka sportu a tělovýchovy v Domě dětí a mládeže. Řízení volnočasových aktivit dětí a mládeže.Odborná kvalifikace:

Střední zdravotní škola v Ústí nad Labem, Střední pedagogická škola v Mostě ( středoškolské odborné studium). Marketing, NKA (kurz), Systemické koučování a management ( specializační studium - Institut systemického koučování - v běhu), Narativní akademie Praha ( specializační studium - v běhu)spojení:

mob. 603255935
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.budtevpohode.cz
skype: Jana Driny Víchová