mega888 online register  Bartoňová Alena
^Nahoru

News

Error: No articles to display

Members

RNDr. Alena Bartoňová, MBA


bartonova-alenaVýkonná ředitelka organizace Missing Children Czech Republic

Alena vystudovala přírodní vědy, ze kterých získala doktorát na UK Praha. Poté více než dvacet let působila ve vrcholových manažerských pozicích CFO a CEO  pojišťovacích brokerských společností Orendovici a partneři, GrECo International, Top-pojištění .cz a GrECo JLT Czech Republic.

Vzhledem k  šíři svých zájmů  se Alena v roce 2011 spolupodílela na založení organizace Missing Children Czech Republic (MCCR), kde působí na pozici výkonné ředitelky. Společnost MCCR byla založena za účelem podpory  řešení otázek spojených s problematikou pohřešovaných dětí v rámci  schengenského prostoru, za účelem podpory mezinárodní hot-line 116000 a řešení p roblematiky mezinárodních únosů ze strany rodičú. MCCR je členem Federace pro pohřešované a sexuálně zneužívané děti Missing Children Europe se sídlem v Bruselu.

V letech 2010 – 2012  m.j. Alena absolvovala  studium MBA na CMI – ESMA Barcelona, Praha  a v roce 2012 zahájila studium na PVŠPS (na Pražské psychoterapeutické fakultě). Ve volném čase se Alena věnuje rodině, studiu jazyků, cestování, golfu, lyžování, umění  a charitě, kde je donorem zvl. v oblasti podpory dětí. Velmi se zajímá o postavení ženy  v e  společnosti, ctí profesionalitu, spolehlivost, soulad a dokonalost. Má ráda přírodu ve všech jejích podobách a zajímá se o otázky její aktivní ochrany.

 

Kontakty: